תוכנה של לייקים באינסטגרם בחינם

תוכנה של לייקים באינסטגרם בחינם

ספטמבר 7, 2017 0 By לירן

מה שעידן האינטרנט עשה לנו. היום בני נוער רבים כל היום מתעסקים "כמה עוקבים יש לי באינסטגרם ?" "כמה לייקים עלו לי בתמונה האחרונה? כמה צפיות בסרטון האחרון?" אך זה טבעי, כולנו רוצים להיראות מקובלים ולהרגיש שייכים ואהובים – וזה טבעי לגמרי שלפעמים פשוט תשיגו לייקים בדרכים פחות "טבעיות", לא אנשים אמתיים / אנשים שמרצונם עוקבים אחריכם. אבל זו היא – רק הדרך להצלחה. אין שום דבר לא נכון, שגוי או רע בלקנות או להשתמש בתוכנות לייקים ו/או עוקבים, הקנייה היא אך ורק על מנת להגביר את החשיפה שלכם ולגרום ליותר אנשים לרצות לעקוב אחריכם, או לאהוב את הפוסטים שלכם.

אך אל דאגה – אנחנו דאגנו ומצאנו עבורכם תוכנה של לייקים באינסטגרם בחינם!
התוכנה נקראת "דוקטור לייק". אצל דוקטור לייק, אתם רוכשים במחיר זול ביותר מעין "בנק" של קרדיטים. עבור כל קרדיט – תקבלו לייק / צפייה לתמונה / סרטון שלכם – בלי הגבלת תמונות וסרטונים ! שווה? – כן. אך הדוקטור מזהיר, צפו להתמכרות מידית ! אנו ממליצים להעלות לעמוד תמונה, סרטון או כל פוסט מסוג שהוא שאתם "מתגאים" בו, ולהזרים את כל הלייקים והצפיות אליו – למה? ממספר סיבות:

1. כאשר האינסטגרם יזהה פוסט שלכם שעולה ומצליח במהירות, הוא יקדם אותו בחיפוש (explore, "גלה", גילוי תמונות או סרטונים נוספים בתחום העניין של המשתמש, עוקבים פוטנציאלים). כשיקדם אותו העוקבים שלכם יעלו במהירות האור, ותוכלו להרגיש כבר את התהילה אצלכם.

  1. העוקבים הפוטנציאלים שלכם, לא ילכו יותר מדיי רחוק בפוסטים שלכם, כשהם יראו כשלפוסט האחרון או בין האחרונים שלכם יש מונה ליקיים גבוה מאוד (או צפיות) הם מיד ירגישו שמתפתח פה הלהיט הבא וירוצו לעלות לכם את העוקב, כי מי רוצה להרגיש לא שייך?

לסיכום, דוקטור לייק ידאג לכם ללייקים באינסטגרם בחינם במהירות, בנוחות ובכל כמות שתבחרו – כאשר הקרדיטים הם במחירים הכי זולים שניתן למצוא באינטרנט. מתלבטים? חוששים עוד מהתהליך? תוכלו לבקש חבילת ניסיון של 100 קרדיטים וכך תוכלו להחליט האם לרכוש חבילת קרדיטים גדולה יותר.

לפרטים נוספים, עזרה, תמיכה או ייעוץ, חפשו ד"ר לייק בגוגל או היכנסו דרך הקישור http://www.drlike.co.il