שיטות לקידום עוקבים באינסטגרם

שיטות לקידום עוקבים באינסטגרם

ספטמבר 10, 2017 0 By לירן

כמו כל בן אדם כזה או אחר, גם אתה רוצה להיות פופולרי, וזה בסדר. להרגיש אהוב, מפורסם ובעל כוח כלשהו. בעידן המולטימדיה – רשתות חברתיות של היום, בהחלט קל להרגיש כך בעזרת מגוון רשתות: אינסטגרם, פייסבוק, סנאפצ'אט, טוויטר וכו', במאמר הזה תלמד על שיטות קידום עוקבים באינסטגרם במטרה לקדם את הפרופיל שלך במהירות, וביעילות …

  1. האשטאג (#) – ה- " האשטאג " בעצם מגדיר את העמוד שלך למערכת של אינסטגרם. לדוגמא, אם אתה עמוד שמפרסם מתכונים ובכל פוסט שלך תפרסם האשטאג כגון "#מתכונים" "#אוכל טעים" וכו', האינסטגרם ידע מה הוא הנושא של העמוד שלך (פחות או יותר) ויציג אותו בהתאם למשתמשים הרלוונטיים. חשוב לשמור על אותו ההאשטאג בכל פוסט שלכם (בערך), לא לפרסם יותר מדי האשטאגים ולדאוג שהם תמיד עניינים ובהקשר הגיוני לנושא. כך תוכלו להשיג הרבה עוקבים לאינסטגרם בפשטות רבה.
  2. עקוב אחרי אנשים – הרבה אנשים מחליטים "לשחק אותה קשים להשגה". אך הסירו דאגה מלבכם, כי גם אותם אתם תשיגו. הציעו להם בקשת חברות ועקבו אחריהם. לאחר שהם אישרו אתכם הם ככל הנראה יעקבו אחריכם חזרה, מתוקף נימוס. בתום יום – יומיים לאחר שהחזירו לכם עוקב, תוכלו להוריד, רק כדדי להיות בטוחים שהם נשארים. אם אתם עמוד לנושא / מוצר כלשהו, לכו לעמוד מצליח אחר עם אותו נושא שלכם. עברו לרשימת הfollowers (עוקבים) שלו ותציעו לעקוב אחרי כל מי שברשימה. ברגע שהם יראו שאתם עוד עמוד מעניין בנושא שהם מתעניינים, הם יחזירו לכם – ושוב לאחר יום – יומיים תוכלו להוריד להם את העוקב. (חשוב לוודא שאתם משתמש פתוח ולא משתמש פרטי!)
  3. קניית עוקבים – משום מה, בתפיסה של אנשים היום – אסור לקנות עוקבים, זה דבר רע ומלוכלך. וזה אכן רע אם אתם קונים עוקבים כדי להעמיד פנים שהם העוקבים שלכם – כיוון שזה לא יעבוד. אתם צריכים לקנות עוקבים במטרה לקדם את העמוד שלכם וליצור עניין סביבו. לגרום לו להיות הדבר החם הבא. תנו לנו לשאול אתכם: הייתם עוקבים אחרי עמוד עם 1,000 עוקבים, או 100,000 עוקבים? אל תרמו את עצמכם, אנחנו יודעים. וזה לא הדבר היחיד שקניית העוקבים תורמת. כאשר תקנו עוקבים העמוד שלכם "יקפץ" למעלה אל החיפוש וכך מספר רב של משתמשים בקהל היעד שלכם יגיעו אליכם. לכן, חשוב מאוד לקנות עוקבים על מנת לקדם עוקבים באינסטגרם.

נסיים עם שני טיפים מרכזיים:
– אף פעם אל תגדירו את החשבון שלכם כחשבון פרטי, אף אחד לא יוכל לצפות בפוסטים שלכם ולהתעניין.
– אל תפרסמו יותר מ3 – 5 האשטאג בפוסט